Grafické návrhy

Naše grafické studio je schopno zpracovat grafické návrhy jak na jednotlivé, tak i komplexní zakázky. Navrhneme Vám tiskoviny s Vaší firemní image, nebo vám můžeme nabídnout redesign vaší stávající image – od nového loga po kompletní visuální styl. Atraktivita, zapamatovatelnost, celkový dojem, čistota a moderní design. V našem studiu s vámi probereme vaše potřeby, navrhneme a poradíme další kroky.

Víte přesně co chcete? Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo se zastavte na kávičku v našem studiu a společně probereme vaší zakázku.

Děláme typografickou úpravu a sazbu knih a novin. Navrhujeme výroční zprávy, katalogy, kalendáře, tvoříme inzerci, plakáty, reklamní bannery, pozvánky, bloky, samopropisující tiskopisy, etikety a obaly na výrobky, krabice i krabičky…

DTP

Kvalitní tiskové podklady jsou nezbytné pro budoucí kvalitu tisku. Vaší zakázku převezmeme a zkontrolujeme, zda jsou všechna data v pořádku. V případě že najdeme chyby, jsme schopni tisková data opravit nebo vás na chyby upozorníme a poradíme, jak data správně připravit.

Podklady přijímáme z PC i MAC zaslaných na email: dtp@tria.cz nebo tiskarna@tria.cz, či dodaných na přenosných mediích (USB flash disk, CD, DVD, ZIP). Lze též poskytnout místo na našem FTP.

Otvíráme všechny soubory vytvořené v programech Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Corel, QuarkXPress. Ideálně nám zasílejte tiskové PDF nebo EPS.

Kontakt do studia

E-mail: dtp@tria.cz
Tel.: +420 317 813 812

Nabídka služeb

Skenování

Nemáte data v digitální podobě? Skenujeme na profesionálním skeneru s vysokým rozlišením. Skenujeme jak z hotových fotografií, tak z diapozitivů a negativů.

Retušování, fotomontáže

Obrazová data vám můžeme barevně upravit, vyvážit křivky, vyretušovat nechtěné části obrazu nebo provádět složitější montáže obrazu.

Nátisk

Digitální nátiskové zařízení HP Designjet, formát A3+ (pro emulaci ofsetového tisku).

Velkoformátový tisk

Formát B0+, maximální šíře 105 cm, technologie HP Designjet, materiál: pololesklý, matný 200–250g a ofsetový papír 80–160g. Ideální pro tisk plakátů, map, architektonických plánů, technických výkresů, čárové grafiky… atd.

CTP

Termální Trueflow Rite značky SCREEN.